پایگاه فرهنگی مذهبی ودا
آخرین اخبار روز مطالب مذهبی سیاسی اقتصادی شهدا رهبری مهدویت اندیشه تاریخ و انقلاب دین اخلاق فرقه شناسی امام حسین امام زمان روزنامه و...
Saturday, 21 September , 2019
  پرینتخانه » تاریخ و انقلاب, ویژه تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶ | ارسال توسط :

رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای ؛ حکم جهاد دادند

آرایش دشمن آرایش جنگی است

سال ها گفتیم

«وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد»

خوب دیگر حضرت آقا، چگونه حکم جهاد بدهد؟

صحبت های حضرت آقا، حکم جهاد بود، آن هم از نوع جهاد دفاعی که دیگر مخصوص مردان نیست، بلکه بر همه حتی زنان و کهن سالان واجب است، به میدان بیایند.

مگر نمی گوییم:
«رهبر اگر فرمان دهد جان را فدایش می‌کنم»

خوب، رهبر فرمان داد، یاعلی بگو و به میدان بیا، کمی از خواب و استراحتت کم کن، این همه خاطرات شهدا را برای چه خواندیم؟ این که شب ها خواب نداشتند و برای زمین نماندن حرف امام شب و روز نداشتن، نباید الگوی ما باشد؟

اما چه کنیم؟
أن تقوموا لله مثنی و فرادی

اگر می توانی هسته و گروه جهادی درست کن و با هم همفکری کنید و ببینید در کدام عرصه می توانید عملیات کنید، یا به کدام خط می توانید کمک کنید؟ اگر هم تشکیل گروه در توانت نیست، به تنهایی قیام کن و هر کاری که باعث علاقه بیشتر مردم به انقلاب و اعتقادشان به کارآمدی آن می شود را انجام بده، با آمریکا بجنگ، و بدان که رهبرمان فرمود: «بزرگترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است.»

پس پاک باشیم و خدمتگزار

امام خامنه‌ای: “امروز دشمن از همه‌ی اطراف مشغول تهاجم است؛ از لحاظ اقتصادی، سیاسی، نفوذ اطلاعاتی و ضربه زدن در فضای مجازی…آحاد مردم و مسئولین باید در مقابل این تهاجم، خود را آماده کنند و در هر زمینه‌ای که مشغول کارند، احساس مسئولیت کنند و وارد میدان شوند.

آرایش دشمن، آرایش جنگی است…در مقابل این آرایش جنگی، ملت هم باید آرایش جنگی بگیرد و مهم‌ترین کار، حفظ اتحاد و وحدت کلمه است.” 1398/2/11

آرایش دشمن آرایش جنگی

آرایش دشمن، آرایش جنگی است

ملت و مسئولان خود را آماده کنند و وارد میدان شوند
علی‌الظاهر آرایش جنگ نظامی ندارند؛ البته نیروهای ما حواسشان جمع است

رهبر انقلاب، در دیدار معلمان و فرهنگیان:
امروز دشمن از همه‌ی اطراف مشغول تهاجم است؛ از لحاظ اقتصادی، سیاسی، نفوذ اطلاعاتی و ضربه زدن در فضای مجازی؛ مخصوص این دولت فعلی آمریکا هم نیست؛ کمک این شخصی که در آمریکا سرِ کار است این است که آمریکا را عریان نشان میدهد. قبلی‌ها همین کارها را با دستکش مخملین انجام میدادند اما رئیس‌جمهور فعلی آمریکا این دستکش را درآورده و همه، آن چدن پنهان در زیر دستکش آمریکایی‌ها را می‌بینند.

آحاد مردم و مسئولین باید در مقابل این تهاجم، خود را آماده کنند و در هر زمینه‌ای که مشغول کارند، احساس مسئولیت کنند و وارد میدان شوند.

آرایش دشمن، آرایش جنگی است؛ در میدانهای سیاسی، اقتصادی و فضای مجازی. علی‌الظاهر از لحاظ نظامی، آرایش جنگی ندارند که البته نظامی‌های ما حواسشان جمع است.

در مقابل این آرایش جنگی، ملت هم باید آرایش جنگی بگیرد و مهم‌ترین کار، حفظ اتحاد و وحدت کلمه است. همه مراقب باشند به‌خاطر اختلاف سلیقه‌های کوچک مقابل هم قرار نگیرند چون قدرت این ملت و آن چیزی که به این کشور اقتدار میبخشد، اتحاد است. ۹۸/۲/۱۱

| منبع خبر : پایگاه فرهنگی مذهبی ودّا
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۱
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.